Baza NAR 2018 zlokalizowana będzie w ośrodku wypoczynkowym Grzybek w pobliżu miejscowości Osie (woj. kujawsko-pomorskie). W bazie będzie odbywać się rejestracja uczestników oraz pobieranie pakietów startowych. W tym miejscu na zawodników będzie także czekać posiłek regeneracyjny po zakończeniu rywalizacji.

Adres:
Grzybek 2
86-150 Osie
(Mapka poniżej)

Prosimy przy dokonywaniu rezerwacji dodajcie informację ‚Rajd – Navigatoria’. Dla zawodników trasy Masters najbardziej prawdopodobnym wariantem będzie rezerwowanie noclegu od piątku do niedzieli, jednakże zawodników trasy Speed, także zachęcamy do zarezerwowania pobytu na cały weekend i wykorzystania w pełni możliwości jakie daje to niesamowicie urokliwe miejsce!

Całkowita cena za wynajem domku 6-osobowego dla uczestników rajdu (na cały czas trwania zawodów) to 600 zł. Inne opcje (pokoje, pole namiotowe) do ustalenia indywidualnie z obługą ośrodka.

W celu ułatwienia Wam organizacji wspólnego wyjazdu i noclegu na nasz rajd, utworzyliśmy otwartę grupę na portalu facebook, w której możecie się umawiać.

Naturalnie uczestnicy mogą także nocować w innych ośrodkach wedle uznania i potrzeb.

Adres bazy NAR 2017:

Samorządowy zespół Szkół w Gniewinie
ul. Szkolna 1
84-250 Gniewino

Baza będzie dostępna dla uczestników rajdu od piątku (02.06.2017) od godziny 16:00 do niedzieli (04.06.2017) do godziny 12:00. Godziny otwarcia mogą ulec zmianie.

Poza rejestracją i odprawą techniczną (patrz harmonogram) w bazie, w ramach wpisowego, uczestnicy mogą skorzystać z noclegu w warunkach turystycznych (miejsce na sali), łazienek i dostepu do prądu. Na czas zawodów w bazie można zostawić wszystkie zbędne rzeczy pod opieką organizatorów. W sobotę, po ukończeniu zawodów/zejściu z trasy w bazie będzie także serwowany posiłek, kawa i herbata.

Rajd wspierają