Trasa MASTERS

Nr startowy Nazwa zespołu Zawodnicy
1 Buldożer Marcin Skawiński
Paweł Mielcarek
2 Ultra AR + Piłat Joanna Jachym
Tomasz Piłat
3 Morenka Team Michał Bałchanowski
Marcin Sontowski
Mariusz Łosiewicz
Dominika Welz
4 Navigatoria / Colca Peru Szymon Pietrowski
Konrad Rochowski
Maria Lebioda
Arkadiusz Recław
5 On-Sight Piotr Kryszak
Mikołaj Kabała
6 EventyrTeam Krzysztof Mański
Sebastian Mański
Urszula Zimny
Mateusz Kaźmierczak
7 KS BEDNARSKA Rafał Zakrzewski
Artur Urbanik
41 ColcaPeru / Mokre Nogi Kajetan Rystał
Michał Fiedosiuk

Trasa SPEED

Nr startowy Nazwa zespołu Zawodnicy
8 Ufoki Michał Zdybel
Dominika Zdybel
9 Orla Perć Adam Żyliński
Joanna Pałdyna
10 O co biega? Maciej Szarejko
Michał Laskowski
11 Uciekinierzy z Inkubatora Wojciech Bazyly
Szymon Kryger
12 Łowcy Przygód Piotr Linda
Patryk Nagórski
13 Lufthansa Maciej Osielski
Andrzej Lisowski
14 Łowcy przygód 2 Adrian Krzyżanowski
Kacper Kukier
15 Jak wygramy to stawiamy Rafał Birbach
Paweł Piłat
16 Ultra Świry Magdalena Fruba
Marcin Całkiewicz
17 szybkie Dziki Adam Bolewski
Rafał Wyrwicki
18 Madames de la dzik Anna Sas-Bojarska
Iwona Sawicka
19 Klub AA Anna Malanowska
Adam Krochmal
20 GillBill Piotr Banasiak
Sławomir Boguszewski
21 R3NO Krzysztof Manthey
Mirosław Pawłowski
22 Grupa Rowerowa 3miasto Anna Wróblewska
Tomasz Kmieć
23 RKS MotylaNoga Krzysztof Trętowski
Paweł Baniel
24 nalajcie Marek Białowąs
Jaga Nowakowska
25 31 Zuzanna Malanowska
Anna Natusiewicz
26 BigYellowFootAdventure Team Karolina Szymońska
Marcin Żochowski
27 BigYellowFootAdventure Team 2 Katarzyna Babicka
Monika Bańkowska
28 Race-Evolution.pl Team Michał Jarocki
Mariusz Leśniowski
29 Projmorsi Jan Miller
Łukasz Matuszewski
30 Lu Men Marcin Kaluźny
Marcin Szczególski
31 Studenci Medycyny Szymon Hoppe
Małgorzata Bońkowska
32 Dzika Banda Mateusz Szumski
Daniel Nitecki
33 biegnące pro-mile Małgorzata Rukszan
Radosław Rukszan
34 Fjord Nansen / Intel Jacek Kin
Tomasz Hościło
35 UKS Włóczykij/STK LUKS „Pol” Radosław Literski
Artur Fankidejski
36 BigYellowFootAdventure Team – Wylizany Twix Marcin Kotłowski
Mateusz Górski
37 Antropolog Biom Gabriel Matwiejczyk
Michał Kowalczyk
38 STOPA SŁUPSK Jacek Wąsicki
Arkadiusz Białas
39 Stryki-Byki Adventure Team Bartłomiej Grabowski
Tomasz Grabowski
40 Brzask Piotr Glonek
Piotr Kotulski

Rajd wspierają