Trasa SPEED

L.p. Nazwa zespołu Zawodnicy
1 Ufoki Michał Zdybel
Dominika Zdybel
2 Orla Perć Adam Żyliński
Joanna Pałdyna
3 O co biega? Maciej Szarejko
Paweł Biały
4 Uciekinierzy z Inkubatora Wojciech Bazyly
Szymon Kryger
5 Łowcy Przygód Piotr Linda
Patryk Nagórski
6 Lufthansa Maciej Osielski
Andrzej Lisowski
7 Łowcy przygód 2 Adrian Krzyżanowski
Kacper Kukier
8 Jak wygramy to stawiamy Rafał Birbach
Paweł Piłat
9 Ultra Świry Magdalena Fruba
Marcin Całkiewicz
10 szybkie Dziki Adam Bolewski
Rafał Wyrwicki
11 Madames de la dzik Anna Sas-Bojarska
Iwona Sawicka
12 Klub AA Anna Malanowska
Adam Krochmal
13 GillBill Piotr Banasiak
Sławomir Boguszewski
14 R3NO Krzysztof Manthey
Mirosław Pawłowski
15 Grupa Rowerowa 3miasto Krzysztof Kochanowicz
Tomasz Kmieć
16 RKS MotylaNoga Krzysztof Trętowski
Paweł Baniel
17 GENA Team Piotr Gromelski
Krzysztof Sobczak
18 31 Zuzanna Malanowska
Anna Natusiewicz
19 BigYellowFootAdventure Team Karolina Szymońska
Marcin Żochowski
20 BigYellowFootAdventure Team 2 Katarzyna Babicka
Monika Bańkowska
21 Race-Evolution.pl Team Marek Wróbel
Mariusz Leśniowski
22 Projmorsi Jan Miller
Łukasz Matuszewski
23 Lu Men Marcin Kaluźny
Marcin Szczególski
24 RRedłowo Rafał Barnowski
Agnieszka Stachurska
25 Dzika Banda Mateusz Szumski
Daniel Nitecki
26 biegnące pro-mile Małgorzata Rukszan
Radosław Rukszan
27 Fjord Nansen / Intel Jacek Kin
Tomasz Hościło
28 UKS Włóczykij/STK LUKS „Pol” Radosław Literski
Artur Fankidejski
29 BigYellowFootAdventure Team – Wylizany Twix Marcin Kotłowski
Mateusz Górski
30 STOPA SŁUPSK Jacek Wąsicki
Arkadiusz Białas
31 nalajcie Marek Białowąs
Jaga Nowakowska
32 Łowcy Przygód 3 Tomasz Stengert
Patryk Kwieciński

Trasa MASTERS

L.p. Nazwa zespołu Zawodnicy
1 Buldożer Marcin Skawiński
Paweł Mielcarek
2 JacekBiega Running Team Bartłomiej Jachymek
Karolina Bawej
3 Morenka Team Michał Bałchanowski
Marcin Sontowski
Mariusz Łosiewicz
Dominika Welz
4 Rajd Konwalii / Navigatoria Jacek Galla
Szymon Pietrowski
Maria Lebioda
Arkadiusz Recław
5 On-Sight Piotr Kryszak
Mikołaj Kabała
6 EventyrTeam Krzysztof Mański
Sebastian Mański
Urszula Zimny
Mateusz Kaźmierczak
7 KS BEDNARSKA Rafał Zakrzewski
Artur Urbanik
8 Ultra AR + Piłat Joanna Jachym
Tomasz Piłat

Zgłoszenia zostały zamknięte, lista startowa dostępna jest tutaj.

Rajd wspierają